Synology Disk Station 2-Bay (2TB RAID), Network

Shitet nga: Agim 25 Krr 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet External HDD me hapsire 2TB RAID (2diska nga 2TB) qe lidhet ne LAN.

Disku Eshte i perdorun vetem nji here per testim dhe per ngarkimin e shenimeve.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim