MONITORI 4K SAMSUNG U28D590D

Shitet nga: Edon Rexhepi 12 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Ferizaj
Monitori Samsung 4k U28D590D eshte i ri, i sapo ardhur nga Zvicrra, ka 2 vite garancion.
Eshte Wide, dhe i ka 28 Inch.
Numri viber: +38649831494

Bejme edhe ndrrime.

Samsung, Apple, HDMI, Monitor, Kompjuter, Paisje per Kompjuter, Zyre, HD, ULTRA HD, 4K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim