Ekrana te lloptopave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Power PC 12 Dhj 19:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim ekrana te lloptopave me qmime te volitshme:
Perfshiere edhe montimin

10.1" LED = 55€
10.1" Slim LED= 60€
12.1" Neon = 55€
14" LED = 55€
15.4" Neon = 55€
15.6"Neon = 55€
15.6 LED = 65€

Dhe shume modele tjera ...

Per me shume informata :

Viber:+38649400633

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim