Formatizim Win 7, 8, 8.1 & 10 ne shtepin tuaj/time

Shitet nga: Salih 13 Krr 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   7 EUR

Komuna: Ferizaj
Bëjmë Formatizimin (Win 7, 8, 8.1 dhe 10) Instalimin e Softerëve të ndryshëm, instalimin e sistemeve operative.
Gjithashtu bëjmë edhe konfigurime të wirelessave.
Të gjitha këto ju ofroj në shtëpinë, banesën apo zyret e juaja ose une vij e marr kompjuterin tuaj dhe e punoj ne lokalin tim, ky është një shërbim i ri që më nuk keni nevojë që të mundoheni e ti dërgoni tek mjeshtri paisjet, qmimi është 5 euro, kjo vlenë vetëm në Ferizaj ndërsa për fshatra përrreth qmimi ndryshon sipas marrëveshjes

kontakt info 044 280 243 viber +37744280243
email : salihlofi2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim