SJ CAM FULL HD WIFI 12.MP Original SJ + AKSESORË

Shitet nga: Gramoz Dje 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR   119 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DERË TE SHPISE DHE PASI TE PRANONI PAKON BENI PAGESEN


SJ CAM SJ 4000 FULL HD 1080P - 12 MEGAPIXEL ME EKRAN 2.0 INCH ``BLACK EDITION`` +WIFI . ME KUALITET TE LARTË TË VIDEOS DHE FOTOGRAFISE - KAMERA VJEN ME DISA
PAISJE SHTESE SIC SHIHEN NE FOTO`N E 4`t KAMERËN MUND TA POROSISNI DUKE KONTAKTUAR EDHE NE VIBER +.7745 613 993

KAMERA VJEN ME SHUME PAISJE PERCJEELLSE SI DHE 2 BATERIA ORIGJINALEFACEBOOK ----- SHQIP SHOP ------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

TAGG gopro Go Pro hero GoPro monopod kamera canon nikon gopro 4 hero 4 black edition go pro aksesor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim