BLIC TTL 1 8000 HSS CANON.NIKON AUTOMATIK I RI

Shitet nga: Gramoz 26 Shk 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE

BLIC TTL për CANON NIKON - I RI - NEW -
TTL FLASH AUTOMATIK ZOOM YONGNUO 568 EX II ME 5 PINA FOKUSIMI DHE SENZOR PER NATEN i pershtatshem per canon dhe Nikon me shpejtesi te larte 1/8000 mund te perdoret ne TTL , M-manual , MULTI FUNKSION per më shumë kontaktoni në VIBER +377 45 613 993

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim