Blic- flash per canon YN 600 EX RT II , HSS

Shitet nga: Gramoz Dje 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE

BLIC TTL për CANON NIKON - I RI - NEW -
TTL FLASH AUTOMATIK ZOOM YONGNUO 568 EX II ME 5 PINA FOKUSIMI DHE SENZOR PER NATEN i pershtatshem per canon dhe Nikon me shpejtesi te larte 1/8000 mund te perdoret ne TTL , M-manual , MULTI FUNKSION per më shumë kontaktoni në VIBER +377 45 613 993

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts


tagg ' canon flash nikon flash blic nikon blic canon sony samsung panasonic kamera lens canon 5d canon7d nikon d5200 nikon d810 canon 7d canon lens tripod kran kamera kran 12m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim