Canon ESD D60

Shitet nga: Canon D60 22 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet canoni ne gjendje te rregullt ka tri bateri dhe adapter per mbushje me rrym qmimi I states hem per ata qe jan profesionalist fotot I ka te bukura I ardhur nga zvicrra ka edhe kabllo qe lidhet me kompjuterin si dhe qipin 2 giga me zom te mir pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim