FLASH BLICA pER STUDIO 3 X 180W TË REJA MADE UK

Shitet nga: SHQIP SHOP 15 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

479 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
3X180W SI DHE TE TJERA ME POROSI NA KONTAKTO NE VIBER NE +377 45 613 993

NDRIQIM PROFESIONAL PER STUDIO FLASH,FOROGRAFIMI DHE VIDEO - TE REJA TE IMPORTUARA NGA BRITANIA E MADHE , PRODUKT ANGLEZ ME CILESI TE LARTE , NE PAKO-QANTE PERFSHIHEN TË GJITHA PAISJET SIC SHIHEN NE FOTOGRAFI

3 LLAMPA NGA 180 WAT
3 STENDA NGA 200 CM
2 SOFTBOXA KUTIA 70 X 50 CM
2 QADRA NGA 84 CM E BARDH /E ZEZE
1 FILER ANSOR PER DRITE
4 FILTERA ME NGJYRE
1 REMOTE
1 FLASH TRIGER
1 QANTE-KOFER 74 CM
DHE PAISJE TJERA ELEKTRIKE KABLLO DHE KOKA KONVERTUESE

PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
VIBER +377 45 613 993

OSE FACEBOOK ------- SHQIP SHOP ------


tagg canon nikon sonu samsung pentax lg panasonic canon kamera studio video led kran bateri lens canon lens nikon nikon d810 canon 5d canon 7d canon 6d
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim