SET Flash Blica Studio FOTOSHOOTING etj TE REA

Shitet nga: SHQIP SHOP 13 Jan 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

465 EUR   529 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
NDRIQIM PROFESIONAL PER FOTOSHOOTING DHE STUDIO - TE REJA TE IMPORTUARA NGA BRITANIA E MADHE , PRODUKT ANGLEZ ME CILESI TE LARTE , CKA PERMBAN OFERTA ?

2 BLICA NGA 5400K
2 STENDA-KËMB NGA 200 CM
2 SOFTBOXA KUTIA 60 X 60 CM KOMPLET ME MBAJTESE DHE DIFUZER
1 REMOTE ME DISPLAY DERI NE 100 METRA

SI DHE PAISJE TJERA SIC DUKEN NE FOTO

PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
VIBER +377 45 613 993

OSE FACEBOOK ------- SHQIP SHOP -------

TAGG ; SOFTBOX CANON NIKON canon Nikon Sony Pentax samsung LG iphone flash canon lens nikon Lens Canon softbox Dron GoPro gopro gopro LED LCD GRIP NIKON CANOM BLIC FLASH blic blica flash canon nikon d800 nikon 8100 nikon 7100 nikon 5100 canon 7d canon 5d canon 6d canon 70d canon 700d canon 7d mk ii NIKON CANON SONY PANASONIC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim