SET STUDIO Flash Blica FOTOSHOOTING 2 X 5400K

Shitet nga: Gramoz 13 Jan 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

379 EUR   509,99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
JU LUTEM SHIKONI DETAJET E PAKOS ME POSHTE

NDRIQIM PROFESIONAL PER STUDIO FLASH,FOROGRAFIMI DHE VIDEO - TE REJA TE IMPORTUARA NGA BRITANIA E MADHE , PRODUKT ANGLEZ ME CILESI TE LARTE ,SIC SHIHEN NE FOTOGRAFI DHE RJERA

PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE
VIBER +377 45 613 993

OSE FACEBOOK ------- SHQIP SHOP ------

TAGG ; SOFTBOX CANON NIKON canon Nikon Sony Pentax samsung LG iphone flash canon lens nikon Lens Canon softbox Dron GoPro gopro gopro LED LCD GRIP NIKON CANOM BLIC FLASH blic blica flash canon nikon d800 nikon 8100 nikon 5300 nikon 7100 nikon 5100 canon 7d canon 5d canon 6d canon 70d canon 700d canon 7d mk ii NIKON CANON SONY PANASONIC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim