Shiten 2 aparate filmike

Shitet nga: Fidan 13 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Aparatat filmike ne gjendje te rregullt dhe shum kualitativ te gjitha me qmim te volitshem 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim