Resirver HD + 2 Vite Abonim Vetem 95 Euro DIGITALB

Shitet nga: Uran F. Rasimi 12 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Resirveri Satelitor Next Minix Tango+ FULL HD Resirveri eshte me abonim automatik nga Fabrika e ka per 2 vite pra deri ne muajin e 3 te vitit 2018 pra e vetmja qe duhet te beni eshte ta futni ne Rrym ta lidhni kabllen e internetit edhe ne satelit i keni te gjitha kanalet e hapura Si ato te Sportit si ato te Digitalb HD pra eshte shum praktik siq e shihni ne foto madhesia e resirverit sa nje Telefon Mobil si dhe ka kabllen per te zgjatur per telekomand ne Abonim perfshihen buqetat me te mira europiane siq jane :

Digitalb Hd
Sky De HD
Sky It HD
Sky Sport HD
Bein Sport HD
Sky Uk HD
Arena Sport HD
Movistar + HD
e shum e shum te tjera p

Resirveri gjithashtu posedon edhe mudnesin e abonimit IPTV si dhe Youtube Weather e shumqka tjeter me nje fjal eshte shum praktik te interesuarit te me kontaktojn ne telefonn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim