BLIC per CANON NIKON - I RI

Shitet nga: Gramoz 15 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
BLIC PER CANON NIKON YN 560 III
WIRELES TRIGGER DERI NË 100 METRA
SPEDITE FLASH , MULTI MODE MANUAL
BLICI ËSHT/ I PERSHTATSHEM PËR TE GJITHA MODELET E FOTOAPARATAVE SI CANON NIKON OLYMPUS DHE TË TJERË ...PER ME SHUMË KONTAKTONI NE VIBER OSE TEL +37745 613993

FACEBOOK ------ SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP

tagg ; canon nikon sony pentax led kamere kamera kran flash blic lens canon oflens nikon objektiv bateri bateri gripp sandisk printer canon 5d canon 7d nikon d7100 nikon d810 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim