BLIC per CANON NIKON FLASH TRGGER I RI

Shitet nga: Gramoz 19 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

109 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
BLIC PER CANON NIKON YN 560 III
WIRELES TRIGGER DERI NË 100 METRA
SPEDITE FLASH , MULTI MODE MANUAL
BLICI ËSHT/ I PERSHTATSHEM PËR TE GJITHA MODELET E FOTOAPARATAVE SI CANON NIKON OLYMPUS DHE TË TJERË ...PER ME SHUMË KONTAKTONI NE VIBER OSE TEL +37745 613993

FACEBOOK ------ SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim