BLIC per CANON NIKON YN 560 III I RI NEW

Shitet nga: SHQIP SHOP 15 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
BLIC PER CANON NIKON YN 560 III
WIRELES TRIGGER DERI NË 100 METRA
SPEDITE FLASH , MULTI MODE MANUAL
BLICI ËSHT/ I PERSHTATSHEM PËR TE GJITHA MODELET E FOTOAPARATAVE SI CANON NIKON OLYMPUS DHE TE TJERË ...PER ME SHUMË KONTAKTONI NE VIBER OSE TEL +37745 613993

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP

tagg ; canon nikon lens canon canon 5d canon6d canon 7d nikon d5200 nikon d810 nikon 7100 kamera panasonic lens nikon lens canon kran kamera led
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim