Flash BLIC ME WIRELES + REMOTE deri ne 100m

Shitet nga: Gramoz 13 Jan 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
BLIC PER CANON NIKON YN 560 III + REMOTE CONTROLE
WIRELES TRIGGER DERI NË 100 METRA
SPEDITE FLASH , MULTI MODE MANUAL
BLICI ËSHT/ I PERSHTATSHEM PËR TE GJITHA MODELET E FOTOAPARATAVE SI CANON NIKON OLYMPUS DHE TË TJERË ...PER ME SHUMË KONTAKTONI NE VIBER OSE TEL +377 45 613993

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

FACEBOOK - SHQIP SHOP

TAGG " canon lens canon 7d canon 5d canon 6d flash canon canon , Nikon lens Nikon flash Nikon d800 Nikon d80 Nikon 7100 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim