GO PRO AKSESORË GoPro 3 + 4 5

Shitet nga: Gramoz 21 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   49 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
`` DUKE FILLUAR NGA 9 EURO PER PJESE DERI NE 19``

TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE

GO PRO PAKO 9 PJESË -E RE -NEW -Go Pro
E PERSHTATSHME PER TE GJITHA KAMERAT SPORTIVE SI GO PRO 1 2 3 4 , SJ CAM E TË TJERA NE PAKO PERFSHIHEN MONOPOD 110cm i GJATE , MBAJTESJA PER GJOKS DHE KOKE , VAKUMI PER VETURE , MBAJTESJA PËR BICIKLETE , MBAJTESJA PER UJE DHE TE TJERA SIQ SHIHEN NE FOTO . PËR ME SHUMË NA KONTAKTONI NE VIBER DHE TEL +37745 613 993
FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts


TAGG ' SMART WATCH APPLE SONY. IPHONE TABLET PC GOPRO GoPro Go Pro iphone iphone4 iphone4s iphone 5 iphone5s iphone 6 iphone 6s
Samsung Samsung s2 Samsung s3 Samsung s4 Samsung s5 Samsung s6 Samsung GALAXY Canon 5d Canon 7d Canom 6d canon 70d .NIKON . SONY LG HTC GILF AUDI ...gooro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim