FULL IPTV me shumice si dhe pakice mbi 700Kanale

Shitet nga: Shum Kanale IPTV 12 Jan 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera

FULL-IPTV mos me ta marr mendja..!!!!

Krejt kanalet e Evropes ne Dispozicion...!!

Me keto kanale e "ngin" te gjitha maraklit sa i perket shikueshmerise..!!

Qka jav don zemra e shpyrti (Filma, Muzik, Humor, Kanale Fetare, Sport, Mix, ....)

Mund te me shkruani per naj list a naj prov me kqyr naj ore a naj dit....;)

Ku mundeni me installu a me shiku keto kanale:

1. Smart TV "Smart IPTV APP" (Samsungat edhe LG i kan ne dispozicion)

2. Mag Box 250/254 qe jan Original nga Informier.

3. Konbinim me Sattelit, dm.th. E2 (vu+, dreambox,..) "konbinim gjigante"

4. Android box (me STB Emulator punojn diqka perfekt..)

5. Ne Handy/Mobil/natel...

ne plot vende mundeni me installu veq nja duhet me dit, qe duhet me pas Internetin e fuqishem, se Kanalat vetem me Internet hapen..!

Edhe nuk a pale sa shtrejt bree, 120 Euro ne vit, ni here me qit Nipin nsheher ma shum juv del..:)

Me Viber ose Whatsapp: +41789184005

Ju pershendes dhe jeni te Mireseardhur nga stafi Professional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim