AKSION!! Mbajtes per LED TV deri 60'' - 50kg

Shitet nga: www.blej24.com 07 Nën 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR   23 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
AKSION!
Ky artikull eshte ne zbritje 31%

Cmimi i meparshem : 23 euro
Cmimi i tanishem : 15.80 euro

Ky mbajtes i holle vetem 14mm e bene televizionin te duket si nje fotografi.
Kabllat e pershtshem i kemi poashtu ne program. Sipas nevojes, mund te bejme montimin.
Prodhim nga firma holandeze HQ.
Kodi i Artikullit: 5412810140336

LED TVs are super flat TV which you of course want to mount as close to the wall as possible. This bracket is especially designed for LED TVs and enables you to mount your TV 14.5mm from the wall. The built-in bubble level helps you to hang the TV perfectly horizontal.
________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.


Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 2.00 € deri ne 10 artikuj
Në Qytetet e Tjera : 2.50 € deri ne 10 artikuj


www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik


Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851


Tel. mobil: 044/112-311 & 049/581-465

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00


Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim