GRUNDIG LED TV 42" SMART + 3D (ME INTERNET)

Shitet nga: Swiss Tech 26 Nën 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
TV GRUNDIG 42INCH (107cm) SMART + 3D (me internet, OSE Wi-Fi, Dhe LAN Dhe 3D), TV ESHTE I RI, KA 2 VITE GARANCION, ESHTE I INPORTUAR NGA ZVICRA.
TE DHENAT E TV-S DO TI CEKI ME POSHTE, CMIMET ME TE MIRA NE TREG, PER CMIM DHE CDO INFORMACION TJETER NA KONTAKTONI NE 045 633 955 dhe 045/525/517 -OSE NE E-MAIL.TE DHENAT E TV:

42 VLE 9372 BLImazhi :

Display diagonale: 1
HD i plotë: Po
DVB-T integruar: Po MPEG 2 MPEG 4 +
DVB-C integruar: Po MPEG 2 MPEG 4 +
DVB-S integruar: Po MPEG 2 MPEG 4 +
Picture Perfection Rate: 200 Hz
Rezoluta: 1920 x 1080 (Full HD)


Konsumimi i Energjise :

Klasë Efikasiteti: A +
Orë Konsumi i energjisë elektrike nga: 0500 watts

Lidhjet :

Euro AV fole: Po
YUV Interface: Po
VGA për PC: Po
Wi-Fi
Po
RCA AV prodhimit: Po
Prodhimit SPDIF: Po
S-Video: Po
Ethernet: Po
CI Plus slot: Po
Digi Link (HDMI KQZ 1.3): Po
HDMI: 4
Lan Port
Po
USB 2.0 me shpejtësi të lartë input Audio: Po
Smartphone Kontrolli app: Po

Zerimi :

Fuqia: 2 kanal 20/10
SRS Studio Sound HD: Po
Folësit: 2 band të gjerë, para
Extra Bass Woofer: Po

Veqimet :

DLNA: Po
Hotel Mode: Po
Kontrolli prindëror: Po
3D: Po
2D në 3D konvertimit: Po
Wireless integruar: Po
HbbTV: Po
Zgjuar Inter @ ctive TV: Po
DivX Plus HD: Po
USB Regjistrimi: Po
Audio output ndryshueshme: Po
USB Klonimi: Po
Posedon 6 pale Syza 3D


Kontrolli i lehtë i pajisjes me
lidhje te Smartphone App Grundig
(mbështetue ne iPhone, iPad, iPod
touch, Android Pads, telefonat Android).


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
045 525 517
E-mail: swiss-tech@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim