Grundig LED TV 48" Smart TV

Shitet nga: SwissTech Electronics 21 Pri 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Produktet tona jane Origjinale dhe kan 2 Vite GARANCION


Swiss Tech Electonics

Qyteti: Ferizaj
Adresa: Rr. Reqakut ( Perballe stacionit te Policise )
Kodi Postar: 70000
Mob: 045 633 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim