Televizori beko

Shitet nga: Altin 16 Gsh 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Beko Me Dirigjues Te Mjeshtri Sekom Qu Kurr Punon Shum Mir .Qmimi I Pa Diskutueshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim