Tv philips

Shitet nga: Mentor Avdiu 10 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Kam dy telivizor Philips 52 cm ekran
Qmimi per cop 40 euro
Ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim