u shiiiiiiiit flm merrjep

Shitet nga: 05 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes telivizorin.me ponu ponon.por veq qe iqet do vija nekran.po shihet edhe ne foto.boj edhe ndrrim me vegla pune. qka tom konvenon.me ndrrim 100 eka qmimin.a me pare kush e merr 50 ero I fundit.boj ndrrim edhe me telefona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim