Digital camer original

Shitet nga: EMIN 26 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Panasonic Palmcorder 700x Digital Zoom Camera Pv - Dv102d Mini Dv ne gjendje te rregullt punon me garancion ejap eka ne kaset edhe qipin qat gjirimit me ba foto munde te kontaktoni ne viber+37744485549 ndrrime i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim