Digital camer original urgjent me ket qmim

Shitet nga: EMIN 20 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Panasonic Palmcorder 700x Digital Zoom Camera Pv - Dv102d Mini Dv ne gjendje te rregullt punon me garancion ejap eka ne kaset edhe qipin qat gjirimit me ba foto munde te kontaktoni ne viber+37744485549..viber+ 38649886467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim