ÇELES KAMERE BMW HD 720P Kamere e fshehur E RE

Shitet nga: Gramoz 10 Qer 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 EUR   43 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
ÇELES KAMERE E FSHEHUR NEN HIJEN-MASKEN E QELSIT TE VETURES , FOTOGRAFON DHE GJIRON NE FORMAT HD 1280 X 720 PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE VIBER +37745 613993 DHE FAQEN

NE FACEBOOK

tagg kamera kamer iphone samsung lg kamera iphone 6 samsung 8 apple iphone 7 golf bmv mercedes bmw opel audi golf 5 golf 4 etj
------- SHQIP SHOP -----
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim