GoPro SJ CAM FULL HD 1080P 12MP 2.0`IN E RE

Shitet nga: Gramoz 17 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   149 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
SJ CAM SJ 4000 FULL HD 1080P - 12 MEGAPIXEL ME EKRAN 2.0 INCH ``BLACK EDITION`` +WIFFI . ME KUALITET TE LARTE TË VIDEOS DHE FOTOGRAFISE - KAMERA VJEN ME DISA
PAISJE SHTESË SIC SHIHEN NE FOTO`N E 4`t KAMEREN MUND TA POROSISNI DUKE KONTAKTUAR EDHE NE VIBER +.7745 613 993

KAMERA VJEN EDHE ME SHUME PAISJE TJERA PERCJELLSE DHE ` 2 BATERIA ORIGJINAL `

REZISTENTE NDAJ UJIT -WATERPROF

TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TË SHPISE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim