Kamera siguris te pa perdoruna

Shitet nga: 23 Pri 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Kamera Siguris te pa perdoruna lidhen me internet kan ip reale dhe mundeni mu kyq permes telefonit etj. DVR 4 kanalesh. 4 Kamera 700 TVL 4. Kabull 20x4 m. + konektora. Adapter 6A per kamera maus per vetem 160 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim