Kamere e fshehur HD 720P - FOTO VIDEO AUDIO

Shitet nga: SHQIP SHOP Dje 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   39 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
SHKREPSE OSE QELS KAMERE PERGJIMI ME KUALITET TEËLARTE TE IMAZHIT DHE FOTOGRAFISE DHE ZERIT ... KAMERE E MASKUAR NEN HIJEN E QELSIT ME KUALITET TE LARTE SI DHE 8 GB QIP MICRO SD FALAS SI DHE TRANSPORTI NE TERE KOSOVEN
PER ME SHUME NA KONTAKTONI NE VIBER DHE TEL +37745 613 993 OSE NE FACEBOOK NE FAQEN -----SHQIP SHOP ----

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim