PHILIPS Avent Baby phone scd 610 baby monitor

Shitet nga: Alban 30 Tet 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
PHILPS Avent Baby phone scd 610 baby monitor shiten jan te pa perdorura te testuara per kualitet ju garantoj sepse eshte nja mark e licensuar per ket produkt jan origjinale per detaje dhe perdorimin shikoni linkun me posht ne YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=Am8vtUrXHP0

https://www.youtube.com/watch?v=4jC4_GCjG_s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim