SJ CAM FULL HD 1080P 12MP 2.0 waterproof - gopro

Shitet nga: Gramoz 12 Tet 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR   149 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
ORIGJINAL SJ CAM SJ 4000 FULL HD 1080P - 12 MEGAPIXEL ME EKRAN 2.0 INCH `` BLACK EDITION `` +WIFFI . ME KUALITET TE LARTE TË VIDEOS DHE FOTOGRAFISE - KAMERA VJEN ME DISA
PAISJE SHTESË SIC SHIHEN NE FOTO`N E 4`t KAMEREN MUND TA POROSISNI DUKE KONTAKTUAR EDHE NE VIBER +.7745 613 993

KAMERA VJEN EDHE ME SHUME PAISJE TJERA PERCJELLSE DHE ` BATERIA ORIGJINAL `

REZISTENTE NDAJ UJIT -WATERPROOF

TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SËSHPEJTE 24H NE DER TË SHPISE

tagg / gopro GoPro monopod go pro hero 4 gopro4 gopro3+ gooro hero black Go Pro 4 go pro 5 aksesore per gopro canon nikon kamera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim