Xhirime me kamera Profesionale * DJ Muzik per das

Shitet nga: B 11 Krr 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
-Bëjm inqizimin e dasmave dhe ahengjeve me Kamera Profesionale , Si dhe aparat profesional , me qmimin me te volitshëm ,
Për informata te mëtejshme na telefononi në :
044 116 108 ose ne e-mailin:protonxxx@hotmail.com.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim