LAPS KAMERË HD 720P KAMERE E FSHEHUR

Shitet nga: Gramoz 24 Krr 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   39 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
LAPS KAMERE ME 8 GB HAPSIRE - QIP KAMERA ESHTE E RE DHE MUND TE FILMOJ - INQIZOJ , FOTOGRAFOJ FSHEHUR PA U KUPTUAR - PA3 U MARRE VESH .
PER ME SHUME3 NAE VIBER OSE TEL +37745 613 993

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

TRANSPORTI GRATIS PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE


TAGG l gopro go pro GoPro Go Pro iphone iphone 4 iphone 4s iphone 5 iphone 5s iphone 6 iphone 6s Samsung Samsung s2 Samsung s3 Samsung s4 Samsung s5 Samsung s6 Samsung note HTC LG SONY ANDROID PLAYSTATION CANON NIKON...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim