Ofert Deri 15 janar Kamer Turbo HD 720P 25€

Shitet nga: Alban 12 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Ofert deri 10 janar Kamer turbo full HD hikvision 720 P
Kamera hikvision brendi me i shitur dhe me e mira ne tregun Kosovar
VIBER :+37744602920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim