Ofert urgjent Kamer Turbo HD 720P 22€ Urgjent

Shitet nga: Alban 03 Krr 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR   26 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Ofert Kamer turbo full HD hikvision 720 P
Kamera hikvision brendi me i shitur dhe me e mira ne tregun Kosovar
VIBER :+37744602920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim