Sd card per aparat digital profesional gopro etj.

Shitet nga: Arber Gashi 05 Nën 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Fotoaparate
kam 5 sd card ne gjendje perfekte muj me garantu per to kan ardh nga gjermania
4Gb qmimi 8 euro
8Gb qmimi 10 euro
16Gb qmimi 15 euro
dhe 64Gb 30 euro +sd card 16 Mb gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim