IPTV te specializuar Shqip, DE, IT, CH, TR,EXYU...

Shitet nga: Habib 29 Jan 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
IPTV te specializuar Shqip, DE, IT, CH, TR, EX-YU dhe shume tjera..si suedeze, english, francese
dhe mbi 50 Filma VOD ne shume gjuhe..

Shqip kanale mbi 100..te gjitha kanale te mundshme..
I kemi Serverat ne gjermani, dhe e kemi kualitetin
dhe qendrueshmerin ne 99%..
mund te merrni nje Test..

Pyetjet per Test vetem ne whatsapp/viber ne NR:
+41789184005 ose 0041789184005

Ku mundeni ta perdoreni:
-Enigma2 Receiver: (dreambox, vu+, mas mirti punon ne receivera qe kan me shum MHZ, p.sh. vu+)
-Smart tv (samsung ose LG, smart iptv app, logo eshte pink, e pemte)
-mag 250/254 (mag254 e ka processorin ma te shpejt, me nevojitet mac Adressa dhe une tani jav dergoj portalin)
-Android box (ne Applikacion, p.sh. stb emulator)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim