IPTV mbi 1000Kanale si dhe mbi 200 Filma Videothek

Shitet nga: IPTV NOS 27 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
IPTV i specializuar per Kanale evropiane, sidomos per Kanale Shqip..
merrni nga nje test kudo qe doni:
Smart tv, magbox,E2, m3u me vlc player..

dhe shijojeni kualitetin tone..

whatsapp/viber: +41789184005 per test me shkrim na kontaktoheni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim