Tv NEC

Shitet nga: Muja 21 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
ShitetTV nec ne gjendje te rregullt Pa telekomand nuk ka. i ardhur nga zvicrra me Shum per reklama ose lojra kompjuterike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim