Kamer Turbo HD 720P

Shitet nga: Alban Dje 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamer turbo full HD hikvision 720 P 29€
Kamera hikvision brendi me i shitur dhe me e mira ne tregun Kosovar
VIBER :+37744602920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim