Set kamerave free ip 4cop shikim me telefon 180 €

Shitet nga: Alban 03 Tet 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Set kamerave 180€ -Ofert vetem per vikend
Dvr 4ch (per 4 kamera )
Kamera 720 tvl -4 cop
Hdd 320 gb
Furnizues rryme
Nvsip dvr + hikvision kamera
Viber :+37744602920
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim