fellne 17

Shitet nga: Fellne 25 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Opel 225 45 17 te gjitha me nje profil, jan te importuara prej Zvicre ,siq shihen ne foto shum pak te perdorura shiten me goma ose pa goma ,per me shume info kontaktoni !! Prej ora 10:00 / 19:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim