4 goma 225/55R16 kontinental M+S per dimer shum ..

Shitet nga: Arbnori 10 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 225/55R16. ..kontinental M+S shum shum te mira per dimer qmimi 4 copa 140 euro ..montimi dhe ballansimin e bejm na me ket qmim

Numrat. 044323845 + vibrin. +37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim