Bandash fellne per polo me 5 shtrafa numer -14

Shitet nga: 30 Jan 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash per pollo bajn edhe per golf 4 benzins 1.4 apo .1.6 bandasht jan me 5 bira numer -14
thirr edhe ne viber
+37744322845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim