Bandash me goma

Shitet nga: laurant 06 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash me goma por mercedes 195.60.15 gomat jan te mira te reja por dimer firma sava gomat 2 dit jan bajtu ne vetur edhe ikam jekur jan te reja por ma shum info na kontaktoni ne tel 045403899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim