Bandasha per Mersedes C-clas Nr15.

Shitet nga: Luli 04 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash te hekurit per Merseses C-clas nr 15 jan me kapaka edhe me shtrafa te shkurt ..jan te ardjur nga gjermania ..


Tel:044429905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim