Blej fellne AMG 18"

Shitet nga: Ragip 23 Mar 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej keso fellne 18" per Mercedes AMG. Munde te bejme edhe nderrime me fellne tjera. Munde te me shkruani ne Viber +37744323262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim