Fellne 15 ' BMW

Shitet nga: ardian 24 Qer 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15 ' ( CMS ) te sapo ardhura nga gjermania ,
me guma M+S MIchelin 195.65.r15
me garancion
Fellnet jan me 5 vrima
Ju bajn veturave :BMW
Made in Germany
Per informata me te hollsishme kontaktoni nepermjet numrit te telefonit 044 722 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim